Jak jsem se dostal k vitalizaci prostoru a člověka, k harmonickému designu a Solfeggio frekvencím?

Začalo to v roce 2000. Tehdy jsem navštívil jednu přednášku o Feng Shui a zcela mě tato oblast pohltila. Stal jsem se součástí skupiny přátel a kolegů, která se pravidelně setkávala. Přebírali jsme informace o Feng Shui a zdravém bydlení ze všech významných zdrojů, kurzů u nás i v zahraničí.

A doplňovali je vlastním výzkumem vlivu tvarů budov na život a jejich provázanost s čínskou medicínou. Vše jsme ověřovali v praxi a tím jsme zdravé bydlení posunuli o další kus vpřed.

Vznikl název a má značka Zdravý domov. Osobně mě zdravé bydlení oslovilo především z pohledu popisu vibrací tvarů, barev, materiálů, technologií, světových stran, orgánů v těle, emocí a dalších a jejich vlivu na člověka. Plně se ukazuje, že - "Na počátku bylo slovo" – tedy vibrace, vlnění. Sebe i prostor kolem můžeme rozladit nebo naladit, harmonizovat a vitalizovat.

Vibrace mě pak přivedly ke zvuku a Solfeggio frekvencím, které mají nejsilnější vliv.

Nyní mi přináší největší radost Solfeggio frekvenční lázně, které jsou spojeny s naším tělem, duší i duchem. Při jejich poslechu dochází k přenastavení těla do původního naladění. Nádherně také harmonizují prostor.

V hlavě jsem dlouho také nosil myšlenku stolů Harmony v křivkách zlatého řezu, univerzálního poměru života. Nedávno se stoly staly skutečností. Nyní navrhuji a spolu s kamarádem stolařem vyrábíme vlastní podporující a harmonizující pracovní, konferenční a zasedací stoly z masivního dřeva ve speciálních proporcích, vykládané drahými kameny. To vše pod značkou Harmony Design.

Můžeme tím naladit jak sebe tak i prostor kolem nás. :-)

A tak přišel čas opuštění starého a vzniku nového osobního webu PetrMakes.cz :-)